Hotelové služby – Relax Hotel Pelikán
Relax Hotel Pelikán
Relax Hotel Pelikán
Wellness

Wellness Je čas na odpočinek

Objevte výhody ubytování s wellness v okolí Hluboké nad Vltavou. Relaxujte po návštěvě zámku či jiném výletu v parní sauně. Partnerské i kamarádské páry rádi využívají hydromasážní vanu pro dva, kde si užívají bublinky ve vířivce i sklenici něčeho dobrého. Můžete také skočit perličkové lázně nebo si objednat masáž. Otevřeno pouze pro hotelové hosty.

Rybářské povolenky

Prodej povolenek přímo u nás Přijeďte si zarybařit!

Rybaření je jedna z nejoblíbenějších aktivit v okolí Hluboké nad Vltavou a my jsme přímo na břehu Hněvkovické přehrady. Tento revír je vyhlášený díky trofejním dravcům i kaprům. Přímo pod naším hotelem se nejednomu hostovi podařilo přelstít několik kapitálních úlovků. Půjčte si u nás loď a poraďte se s personálem, jak být úspěšnými lovci – na Hněvkovicích je lov z plavidel povolen! Vyřídíme vám povolenku, ať místo obíhání příslušných míst můžete rovnou vyrazit k vodě.

Služby recepce

Služby recepce Splníme vám každé přání

Chcete doporučit výlet v okolí Hluboké nad Vltavou? Máte nějaký speciální požadavek ohledně ubytování či stravování? Potřebujete něco vytisknout, přivolat taxi nebo cokoliv jiného? Jsme tu pro vás.

Půjčovna sportovního vybavení

Půjčovna sportovního vybavení Aktivní odpočinek

Všechny výlety kolem Hluboké nad Vltavou můžete absolvovat na kole. A my vám je rádi půjčíme – klasické i elektrické. Nemusíte s sebou vozit ani žádné jiné sportovní náčiní. U nás na recepci dostanete trekové hůlky, kompletní vybavení na ping-pong či tenisové rakety, ke kterým zamluvíme i kurt.

Vodní sporty

Vodní sporty Tohle si zamiluje každý člen rodiny

Půjčte si šlapadlo, lodičku, paddleboard nebo dračí loď a vydejte se po proudu Vltavy. Nebo vstupte na palubu naší výletní lodi a kochejte se pohledem na hladinu řeky.

Parkování

Parking U nás vždycky zaparkujete

Držíme místo vám i vašemu autu.

Hotelová přeprava

Hotelová přeprava Odvezeme vás, kam budete chtít

Potřebujete odvést na výlet, do práce nebo k lodi? Naše auto s řidičem je vám plně k dispozici. Kapacita vozu je 9 osob.

Rezervovat přepravu si můžete na +420 775 558 126 nebo na recepci.