Restaurace

Tradiční i moderní kuchyně

Nedílnou součástí našeho hotelu je stylová restaurace. Je prostorná a moderně zařízená a nabízí pohodlí až pro 70 osob. Jsme přesvědčeni, že se zde budete cítit příjemně.

Vaříme tradiční i moderní pokrmy, hotová jídla i minutky. Na požádání umíme připravit i dietní, bezlepkové menu (po předchozí domluvě). Vyberete si z nabídky teplých i studených nápojů. V letní sezoně nabízíme čerstvé domácí limonády, nanuky, zmrzlinové poháry i jiné vynikající dezerty.

Pro naše hosty

Vstup pro hotelové hosty je přímo z hotelové recepce, pro návštěvníky je vchod zvenčí z letní terasy. Pod terasou je velký kolostav, kde budete mít svoje kolo neustále pod dohledem.

Venkovní terasa

Součástí naší restaurace je i velká venkovní terasa se slunečníky. Zde můžeme za pěkného počasí obsloužit až 50 osob. Terasa těsně sousedí s obecním dětským hřištěm, které je celé oplocené. Nebudete se tak muset o svoje děti obávat.

Soukromé akce

Pro soukromé akce můžeme nabídnout salonek, kde může stolovat až 50 osob. Salonek má vlastní bar, nebudete tak nikým rušeni. Je vhodný zejména pro různé rodinné oslavy a výročí, ale i svatební hostiny nebo firemní školení či akce.

restaurace

Naše Menu

...přejeme Vám dobrou chuť.
zajišťujeme

Firemní akce, oslavy,
svatební hostiny

galerie

Nahlédněte do restaurace